Obsługa

Aż 49 osób będzie zaangażowanych na miejscu w obsługę wydarzenia
(nie licząc obsługi hotelowej).

 

Animatorzy i aktorzy będą odgrywać: służbę, głowy rodzin, prowadzących atrakcje. Jedna taka osoba przypadać będzie na dwóch uczestników!
A do tego sami organizatorzy mający pieczę nad całym wydarzeniem.

 

Głowy rodzin to osoby, które mają ostateczny głos w danej rodzinie (tylko podczas gry jako postacie). Nasi aktorzy mogą pomóc w szukaniu zajęć, prowadzeniu dyskusji czy zachęcić do aktywności. To oni doradzą przy przygotowaniach do pojedynku, zorganizowaniu spotkania przy herbacie czy podjęciu wspólnej, rodzinnej decyzji.

 

Służba ma na celu stworzenie atmosfery żywej posiadłości i luksusu wyższych sfer. Gra tych postaci będzie skupiona na relacjach z arystokracją, plotkach, codziennych sprawach i drobnej pomocy fizycznej jak przynoszenie herbaty. Aktorzy nie będą podejmowali się pracy pokroju czyszczenia podłóg czy toalet.

 

Organizatorzy obecni przez całe wydarzenie, nadzorują i koordynują jego przebieg. Każdy gracz może swobodnie odwiedzać biuro organizatorów, którzy pozostają gotowi by pomóc czy doradzić każdemu uczestnikowi.


Obsługa hotelu będzie starała się być niewidoczna, a dla niektórych z nich zostaną przygotowane stroje z epoki. Zamek Moszna nadal będzie funkcjonował jako hotel, więc wszystkie usługi jak sprzątanie pokojów czy recepcja, będą nieprzerwanie dostępne.  

 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Pinterest Icon
contact@turbolarp.space  |  ‭+48 515 690 913‬

© 2019 Turbolarp sp. z o. o.

Materiały użyte na stronie zostały wykonane przez Horseradish Studio podczas wydarzenia Fairweather Manor organizowanego przez Dziobak Larp Studios

Pytania? 

Skontaktuj się z nami, na pewno będziemy w stanie pomóc.